sollux

AQUAVIBRON

 Aparat jest od lat stosowany w szpitalach i sanatoriach, posiada atest Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej. Aquavibron wykorzystuje się drgania gumowej membrany spowodowane przepływającą pod normalnym ciśnieniem wodą. Aparat wytwarza impulsy, od łagodnych do silnych, szczególnie dostosowane do organizmu ludzkiego, odczuwane w czasie zabiegu masażu. Efektem takiego masażu jest regeneracja tkanki, wzrost sprężystości mięśni, zmniejszenie napięcia mięśniowego, poprawa ruchliwości stawów oraz miejscowego krążenia krwi i limfy.


Zalecenia kliniczne i zastosowania aparatu Aquavibron:

Choroby układu krążenia - skutecznie redukuje zaburzenia krążenia (choroba Burgera i Reynauda), wspomaga terapię miażdżycy i stanów po odmrożeniach.
Choroby przewodu pokarmowego - redukuje zaparcia, łagodzi dolegliwości spowodowane zrostami pooperacyjnymi w jamie brzusznej.
Choroby układu oddechowego - skuteczny w przypadku astmy, czy przewlekłych stanów zapalnych oskrzeli.
Neurologia - wspomaga leczenie chorób typu nerwobóle, bóle międzyżebrowe, czy dyskopatia i lumbago. Stosowany z powodzeniem u dzieci z porażeniem mózgowym, z zespołem Downa, czy u chorych cierpiących na stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona i stany depresyjne.
Reumatologia - z powodzeniem łagodzi objawy reumatoidalnego i przewlekłego zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowej stawów, dny stawowej czy reumatyzmu tkanek miękkich. Aquavibron przynosi znaczącą ulgę w schorzeniach: łokieć tenisisty, łokieć golfisty, czy zapalenie ścięgna Achillesa.
Stany pourazowe - łagodzi obrzęki, uszkodzenia więzadeł czy torebek stawowych. Wspomaga redukcję bólu mięśni i przykurczy, stosowany także przy zaburzeniach rozwoju narządów ruchu, w porażeniach wiotkich.
Onkologia - stosowany w rehabilitacji po mastektomii. 
Dermatologia - zapobiega powstawaniu odleżyn, wspomaga terapię zaburzeń nerwicowych skóry i tkanki podskórnej.


Aparat do masażu AQUAVIBRON znajduje bardzo szerokie zastosowanie lecznicze w codziennej rehabilitacji, w reumatologii i w lecznictwie uzdrowiskowym.
W prowadzonych przez dziesiątki lat w wielu klinikach i instytutach badaniach naukowych stwierdzono pozytywne efekty masażu AQUAVIBRONEM. 
  • 78
  • 77
  • 76
  • 75
  • 74
  • 73
  • 72
  • 71
  • 70